Koszule męskie

Jaką koszulę wybrać?

Koszule męskie to najpopularniejsze ubrania jednoczące pasję dla elegancji i mody. Odmienność od innych elementów garderoby sprawia, że wybierając koszulę, musimy zwrócić szczególną uwagę na model, fason i kolorystykę.

Koszule męskie – ich rodzaje

Modne koszule męskie w sklepach internetowych oferuje zarówno marka jak i streetwear. Wybierając je, warto zwrócić uwagę na ich materiał, gdyż niektóre są bardziej przyjemne w dotyku niż inne. W pracy mogą być eleganckie, klasyczne lub bardziej casualowe, natomiast na wieczór – dopasowane i ozdobne. Warto wiedzieć też, że dostępne są modele bez kołnierzyka lub z nimi. Koszula może mieć kryte lub widoczne guziki, a także być przeszywana czy posiadać mankiety ze złotymi lub srebrnymi guzikami.

Koszule męskie – jak je nosić?

Odpowiednio dobrana koszula męska może znacznie podkreślić sylwetkę. Warto pamiętać, żeby jej rozmiar był dopasowany – nie może być ani za ciasna, ani za luźna. Powinna też dobrze leżeć na ramionach i być wygodna. Należy unikać koszul zbyt obcisłych, które mogą podkreślać niedoskonałości sylwetki. Odpowiednio dobrany model koszuli podkreśli atuty męskiej figury i uwydatni muskulaturę.

Jeśli chcemy żeby nasza koszula lepiej prezentowała się na co dzień, warto pomyśleć o stonowanej kolorystyce. Jasne odcienie koszul męskich świetnie prezentują się w połączeniu ze spodniami w ciemniejszych kolorach. Natomiast ciemne modele pasują do jasnych spodni – a to doskonała propozycja na wieczór. elegancka koszula męska