Pierścionek jako prezent dla kobiety — na jaki styl warto postawić?

Wbrew pozorom zaręczyny to nie jedyna okazja do podarowania ukochanej pierścionka. Co więcej, ten typ biżuterii może wręczyć kobiecie nie tylko mąż bądź chłopak, ale także np. przyjaciółka, siostra czy też mama. Nie wiesz, jaki model sprawdzi się w roli prezentu? Przekonaj się, jakie style pierścionków cieszą się obecnie sporą popularnością.

Styl retro

Pierścionki w stylu retro regularnie powracają do łask projektantów biżuterii. Obecnie znów są niezwykle modne, na co z pewnością ma wpływ popularność stylizacji boho. Oksydowane modele ze strony https://www.allezloto.pl/bizuteria-srebrna-k2/pierscionki-srebrne-a100/ doskonale pasują do ubrań i dodatków inspirowanych stylem hippisów i artystycznej bohemy. Ponadto taką biżuterię można łączyć z modowymi klasykami z nutą elegancji.

Styl klasyczny

Najbezpieczniejszą opcją podczas poszukiwań pierścionka na prezent jest postawienie na styl klasyczny. Tego typu biżuteria nigdy nie wychodzi z mody i pasuje do wielu ubrań. Uniwersalny i ponadczasowy charakter pierścionka ze sklepu online Jubiler Ciesielscy może oznaczać np. obrączkę wysadzaną cyrkoniami czy też niewielkie oczko z diamentem. Ponadto mile widziane są kamienie szlachetne i raczej dość minimalistyczny design.

Styl nowoczesny

W ofercie popularnych jubilerów nie brakuje również pierścionków o bardzo nowoczesnym designie. Takie modele mogą być eleganckie, ale można też spotkać się z wersjami idealnie pasującymi do casualowych stylizacji z nutą minimalizmu. Nowoczesne pierścionki przeważnie nie mają zbyt wielu zdobień, ale mogą przyciągać uwagę ze względu np. na niebanalne kształty bądź surowce.