Stań się moderatorem każdej rozmowy! 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szkoleniach z zakresu wystąpień publicznych, umiejętności prezentacji oraz komunikacji medialnej. Naszym celem jest pomóc osobom, pragnącym poprawić swoje umiejętności komunikacji przed kamerą i jeden na jeden.

Oferujemy:

  • Wystąpienia publiczne na najwyższym poziomie – nauczymy Cię jak mówić pewnie i przekonująco oraz jak unikać typowych błędów;

  • Kursy medialne – ukierunkowane na występy w telewizji, wywiady radiowe, konferencje prasowe i inne;

  • Szkolenia z zakresu autoprezentacji – pomożemy Ci przygotować prezentację firmową lub wystąpienie publiczne;

  • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej – nauczymy Cię jak radzić sobie z różnymi rodzajami rozmów kwalifikacyjnych.

O nas:

Nasz zespół tworzą profesjonalni trenerzy, z wieloletnim doświadczenie w prowadzeniu szkoleń medialnych i umiejętności prezentacji. Nasza oferta, to najlepsze rozwiązanie dla osób, które pragną poprawić swoje umiejętności komunikacyjne.

Pomagamy przygotować się do prezentacji lub wywiadu, a także edukujemy z zakresu wygłaszania przemówień i prezentacji. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać odpowiedni ubiór i makijaż, idealnie pasujące do Twojego typu sylwetki. Przekażą wskazówki, jak prawidłowo korzystać z pomocy wizualnych podczas wystąpień publicznych.

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności komunikacyjne lub poczuć się bardziej komfortowo podczas wystąpień przed audytorium – skontaktuj się z nami!

Zobacz więcej: https://www.academyofbusiness.pl/podkategorie-szkolen/wystapienia-publiczne-kontakty-z-mediami/